-
Peas
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Peppers
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Pie Pumpkin
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Pineapple
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Potatoes
Regular price From $2.75 USDRegular priceUnit price per -
Produce Box
Regular price From $36.00 USDRegular priceUnit price per -
Produce Box - Large
Regular price From $52.00 USDRegular priceUnit price per -
Produce Box - XL
Regular price From $62.00 USDRegular priceUnit price per -
Produce Box with eggs
Regular price From $32.00 USDRegular priceUnit price per$36.00 USDSale price From $32.00 USDSale -
Rice
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sauce
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Snack Box
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price per -
Spinach
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price per -
Squash
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per$5.50 USDSale price From $3.00 USDSale -
Sugar Snap Peas
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Tomato Box
Regular price From $30.00 USDRegular priceUnit price per$42.00 USDSale price From $30.00 USDSale -
Tomatoes
Regular price From $3.25 USDRegular priceUnit price per$4.00 USDSale price From $3.25 USDSale -
Tumeric
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per$7.50 USDSale price $5.00 USDSale -
Turnips
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
WADE Produce Box
Regular price $34.00 USDRegular priceUnit price per$36.00 USDSale price $34.00 USDSale -
Watermelon
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price perSold out