-
Ginger Root
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price $6.00 USDSold out -
Grapefruit
Regular price $3.25 USDRegular priceUnit price per -
Grapes
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price per$6.00 USDSale price From $4.00 USDSale -
Green beans
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per$6.00 USDSale price $5.00 USDSale -
Greens
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Grits
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Honey
Regular price From $7.50 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price From $7.50 USDSale -
Honey Sticks
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Honeydew Melon
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Infused Honey
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
Kale
Regular price $2.50 USDRegular priceUnit price per -
Leeks
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Lemons
Regular price $2.40 USDRegular priceUnit price per$2.60 USDSale price $2.40 USDSale -
Lettuce
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per$3.00 USDSale price From $3.00 USD -
Mandarin Oranges
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Microgreens
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Mini Pumpkins
Regular price From $0.95 USDRegular priceUnit price per$1.20 USDSale price From $0.95 USDSold out -
Mushrooms
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price per$4.00 USDSale price From $4.00 USDSold out -
Okra
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$6.50 USDSale price $6.00 USDSold out -
Onions
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Oranges
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Parsnips
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Peaches
Regular price From $8.00 USDRegular priceUnit price per$50.00 USDSale price From $8.00 USDSold out -
Pears
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per